Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 08.03.2024, 21:24
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Żenująca połowa. Najgorsza w rundzie. Rude zniszczony taktycznie. Piłkarze zniszczeni mentalnie. Ani pół sytuacji bramkowej. Goku, Alfaro- kompromitacji.
Na ch.j ten Krzyżanowski chodzi do rzutów wolnych i rożnych?
Czy poza Szotem i Krzyżanowskim inni piłkarze Wisły nie przyswoili w stopniu podstawowym wyrzutu piłki z autu?

PS. Skupmy się na PP. Żadnego awansu nie będzie. Od początku rundy jedna i ta sama chu.nia.
Jestem podobnego zdania: Goku to największe beztalencie Wisły - tyle straconych piłek, wikłanie się z beznadziejne dryblingi. Czy gra dlatego, że jest Hiszpanem?
Brejgu - bez dynamiki.
Zresztą w ogóle na tle Arki wyglądamy jak zbieranina z domu starców - brak siły, dynamiki, energii.
Niby przesuwamy się do przodu, ale jakbyśmy wóz z węglem ciagnęli.
Bramka - asysta Szota przy leniwym przyglądaniu się przez Urygę.
Popełniamy mnóstwo błędów, dajemy się osaczać szybkiemu rywalowi.
Nikt nie bierze na siebie ciężaru gry, no może Goku, ale on nie ma na to warunków.

Rude chyba wyobraża sobie, że sama technika wystarczy - a okazuje się, że wystarczy trochę siły jak w przypadku Gojnego, który sobie spokojnie przestawia czy to Alfaro, czy to Szota, ba daje sobie radę z Carbo.
Gramy na razie jak chłopcy z mężczyznami.

Zmiany w przerwie wręcz konieczne.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 08.03.2024 o godz. 21:26.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując