Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 08.03.2024, 21:23
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Żenująca połowa. Najgorsza w rundzie. Rude zniszczony taktycznie.
Na jakiej podstawie tak mówisz? Co tu ma do rzeczy taktyka?

Mamy piłkarzy o fizyczności dzieci: musieliby mieć technikę na poziomie Lecha żeby ograć Arkę.

Arka ma gigantyczną przewagę fizyczną: siły, szybkości, skoczności etc.

My jesteśmy powiedzmy o 30% lepsi technicznie.
Arka jest o 90% mocniejsza fizycznie.

Ot cała tajemnica.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując