ciacho napisał(a):

|
Żenująca połowa. Najgorsza w rundzie. Rude zniszczony taktycznie.
|
Na jakiej podstawie tak mówisz? Co tu ma do rzeczy taktyka?
Mamy piłkarzy o fizyczności dzieci: musieliby mieć technikę na poziomie Lecha żeby ograć Arkę.
Arka ma gigantyczną przewagę fizyczną: siły, szybkości, skoczności etc.
My jesteśmy powiedzmy o 30% lepsi technicznie.
Arka jest o 90% mocniejsza fizycznie.
Ot cała tajemnica.