Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 08.03.2024, 21:22
Pierwsza polowa to jakiś dramat. Kpina z nas kibiców. Ani jednej składnej akcji ani jednego celnego strzału. To co dziś na boisku odstawiają Goku Duda Alfaro Bregu i Szot to woła o pomstę do nieba. Zero chęci, zero pomysłu, zero akcji. Qrwa porzygać się idzie. Ktoś miał fantazję twierdząc, że Goku zastąpi Fernandeza 1 do 1.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując