Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 08.03.2024, 21:19
Królewski weź sobie tych hiszpańskich imbecyli ĂŹ idź stąd

Ja .......e mieć klub ,w którym kibice wykupują bilety na mecz miesiąc przed meczem i pluc im tak na ryj co tydzień..
Odpowiedz cytując