Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 08.03.2024, 17:27
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Szkoda że tego murzyna połamanego nie wzięliśmy bo jak odejdą Basha czy Sapala to kurde nie będzie kto miał ich zastępować w gabinetach lekarskich. Chociaż mam jeszcze nadzieję że Jaro znajdzie 1-2 na ich miejsce, żeby bilans się zgadzał.

Sapałe nalezy z tego klubu wrecz siłowo usunąc,to jest chyba najwiekszy pozer od czasów Branko, goscia od kapeluszy

wiecej uwagi poswieca przeszczepowi włosów niz grze w piłke.

co do meczu to rozum mowi cos kolo remisu.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując