Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 08.03.2024, 10:49
Maine_Coon napisał(a):Wyświetl post
Co się stąło z Junca? On był bardzo dobry, świetne dośrodkowania
Kontuzje + rozłąka z rodziną która została w Hiszpanii. Nie zdziwię się jeśli nawet rehabilitację tam przechodzi (na zdjęciach z treningów go średnio widać). W szatni po meczach też go nie ma (jak Bashy czy Gogóła).
Odpowiedz cytując