Maine_Coon napisał(a):

|
Co się stąło z Junca? On był bardzo dobry, świetne dośrodkowania
|
Kontuzje + rozłąka z rodziną która została w Hiszpanii. Nie zdziwię się jeśli nawet rehabilitację tam przechodzi (na zdjęciach z treningów go średnio widać). W szatni po meczach też go nie ma (jak Bashy czy Gogóła).