Karherop napisał(a):

Dziwne że nikt nawet nie pyta na konferencjach kiedy powroty Basy/Sapały/Junki, czyżby nawet dziennikarze stracili nadzieję że jeszcze wrócą choćby na ławkę rezerwowych?
Temu ostatniemu mijają już 3 tygodnie, odkąd miałem zakończyć 2 tygodniowa rehabilitację
Z tych 7 obecnie kontuzjowanych zawodników to nie zdziwię się jak tylko Villar i może Gogol powachaja jeszcze murawę w tym sezonie.
A co do samego meczu z Arka to im bliżej meczu mam gorsze przeczucia. Remis biorę w ciemno.
|
Basha i Junca to tak jakby ich już w drużynie nie było. Doturlają się do końca kontraktu i w czerwcu zasłużona emerytura zwieńczona wizytami w sanatoriach.
Darmozjad Sapała ma przed sobą jeszcze rok plażingu w Krakowie i później najprawdopodobniej zakończenie kariery, ew. kontrakt gwiazdorski w Wieczystej.