Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 08.03.2024, 08:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dziwne że nikt nawet nie pyta na konferencjach kiedy powroty Basy/Sapały/Junki, czyżby nawet dziennikarze stracili nadzieję że jeszcze wrócą choćby na ławkę rezerwowych?
Temu ostatniemu mijają już 3 tygodnie, odkąd miałem zakończyć 2 tygodniowa rehabilitację

Z tych 7 obecnie kontuzjowanych zawodników to nie zdziwię się jak tylko Villar i może Gogol powachaja jeszcze murawę w tym sezonie.

A co do samego meczu z Arka to im bliżej meczu mam gorsze przeczucia. Remis biorę w ciemno.
Basha i Junca to tak jakby ich już w drużynie nie było. Doturlają się do końca kontraktu i w czerwcu zasłużona emerytura zwieńczona wizytami w sanatoriach.

Darmozjad Sapała ma przed sobą jeszcze rok plażingu w Krakowie i później najprawdopodobniej zakończenie kariery, ew. kontrakt gwiazdorski w Wieczystej.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując