|
Jestem bardzo ciekawy tego meczu. Spodziewam się po Arce, że będzie grała swoje i mecz będzie otwarty. Będzie to fajny sprawdzian dla naszej gry w obronie oraz sporo miejsca dla ofensywy.
Z drugiej strony mogą nas zaskoczyć i wyjść murować i grać z kontry.
Dzisiaj gospodarz jest faworytem, grają u siebie, Wisła przyciąga kibiców (przyszliście chamy bo my dzisiaj tutaj gramy), będzie sporo ludzi, po komentarzach widać że oczekują że się po nas przejadą.
Będzie to bardzo miła niespodzianka jak urwiemy im pkt.
Tak czy inaczej dalej utrzymuję 3:1 dla Arki.
|