|
remis biere w ciemno. Choc "dzięki" Tychom jak i w sumie w duzej mierze zawalonym meczom u siebie na jesień, to margines błędu jest praktycznie żaden. (TOP2)
realistycznie to wtopimy. Ale nie raz mnie juz ten klub zaskakiwał, moze ta euforia z PP jeszcze trwa i chłopaki sie zepno.
|