|
Szywacz miał iść do hutnika, ale przedłużył kontrakt i postanowił że woli zostać w rezerwach i liczyć że jedynka sobie o nim przypomni. I dość szybko sobie o nim przypomniała
Też mnie zastanawia Niewiadomski, ale być może to kwestia że Eneko się fatalnie prezentuje, a Junca chyba zbytnio się nie zbiera do powrotu
|