Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 06.03.2024, 19:00
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ale skoro w regulaminie stoi jak byk że przez błąd sędziego nie można powtarzać meczu to po co to głosowanie? Od którego jest jeszcze odwołanie. Kabaret.

kabaret płaczków z Widzewka

wobec tego ja chce powtorzenia sezonu Ekstraklasy z ktorego spadlismy mecz z Lechem i jego wynik tez byl wypaczony.

ale media ciagle tym zyją wiec tylko czekam az to sie skonczy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując