Drozd napisał(a):

Ale skoro w regulaminie stoi jak byk że przez błąd sędziego nie można powtarzać meczu to po co to głosowanie? Od którego jest jeszcze odwołanie. Kabaret.
|
kabaret płaczków z Widzewka
wobec tego ja chce powtorzenia sezonu Ekstraklasy z ktorego spadlismy

mecz z Lechem i jego wynik tez byl wypaczony.
ale media ciagle tym zyją wiec tylko czekam az to sie skonczy.