Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
Curvaldinho
Junior Member
Od: 05.2022
Offline
#
3100
05.03.2024, 20:39
A to, że Królewski tak mocno twierdził, że "sprzeda klub" też świadczy o tym jak rozpoznaje partnerów biznesowych.
Curvaldinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Curvaldinho
Znajdź inne posty napisane przez Curvaldinho