Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#450
Stary 05.03.2024, 20:04
Ten VAR to do wyjebania jest. Jedynie powinno być co na zasadzie, że jak jest metrowy spalony czy piłka wyszła już za bramkę 10 metrów ale sędzia nie zauważył (jak w naszym meczu z Legią) albo piłka minęła linię bramkową o metr i sędzia nie wiedział lub ktoś strzelił ręką itp to wtedy, w takich klarownych sytuacjach spoko. A tak to kit ztym.

- VAR spowalnia grę i wydłuża mecze
- zabiera często tę spontaniczną, pierwszą radość z bramki
- nie sprawia, że błędów nie ma. Są te same co kiedyś albo innej natury, te VARowskie
- prowadzi w sumie do absurdu bo i tak wszystkiego nie wyłapie więc część meczu i decyzji jest nieprawidłowa
- sędziowie jak chcą to i tak kręcą
- jedni się spuszczają nad wszystkim z tym VARem, inni używają go mniej i nie mieszają się w to czy ktoś tam linię o milisekundę za szybko przekroczył przy karnym itp.

VAR by mógł być na zasadzie, że sędziowie mogą sprawdzić z własnej woli najbardziej rażące sytuacje + każda drużyna ma powiedzmy ze 3 możliwości sprawdzenia VARem danych sytuacji.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując