Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#437
Stary 05.03.2024, 16:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Kilku pajaców robi sobie popularkę na Wiśle. Jedyna opcja to ich ignorować, nie dawać klików - to jedyne na czym im zależy.

Sam się dziwiłem czemu można przewrócić Sobczaka w polu karnym, ale lekkie dotknięcie stopą zawodnika Widzewa to już VAR i karny. O dwóch bydlackich wejściach w Szota nawet nie piszę, klub powinien się odwołać żeby tamci zaocznie czerwo dostali.

Wisła w meczu z Widzewem była lepsza, sędzia był słaby, my gramy dalej, pajace z Łodzi mogą sobie obejrzeć Puchar w telewizji. Regulamin Pucharu Polski jest jasny, ale w razie czego możemy nieźle zarobić w sądzie i sprzedając bilety po raz drugi.
Wklejasz im takie coś i się uspokajają:

1. 11' Widzew pierwszy raz fauluje w polu karnym Sobczaka
2. 23' Widzew drugi raz fauluje w polu karnym Sobczaka
3. 43' faul Widzewa na czerwoną na Szocie
4. 90+15' drugi faul Widzewa na czerwoną na Szocie
5. 97' Widzew trzeci raz fauluje w polu karnym Sobczaka
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując