wolfy napisał(a):

Kilku pajaców robi sobie popularkę na Wiśle. Jedyna opcja to ich ignorować, nie dawać klików - to jedyne na czym im zależy.
Sam się dziwiłem czemu można przewrócić Sobczaka w polu karnym, ale lekkie dotknięcie stopą zawodnika Widzewa to już VAR i karny. O dwóch bydlackich wejściach w Szota nawet nie piszę, klub powinien się odwołać żeby tamci zaocznie czerwo dostali.
Wisła w meczu z Widzewem była lepsza, sędzia był słaby, my gramy dalej, pajace z Łodzi mogą sobie obejrzeć Puchar w telewizji. Regulamin Pucharu Polski jest jasny, ale w razie czego możemy nieźle zarobić w sądzie i sprzedając bilety po raz drugi.
|
Wklejasz im takie coś i się uspokajają:
1. 11' Widzew pierwszy raz fauluje w polu karnym Sobczaka
2. 23' Widzew drugi raz fauluje w polu karnym Sobczaka
3. 43' faul Widzewa na czerwoną na Szocie
4. 90+15' drugi faul Widzewa na czerwoną na Szocie
5. 97' Widzew trzeci raz fauluje w polu karnym Sobczaka