Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#434
Stary 05.03.2024, 15:48
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Oba faule masz wejście wyprostowaną nogą w Szota i to od tyłu.
Obaj powinni wylecieć gdyby to VAR sprawdził.
Pytanie dlaczego tego VAR nie zrobił. Bo główny mógł nie zauważyć.
Nie wiem gdzie Ty widzisz w pierwszej sytuacji atak od tyłu. Natomiast druga to dla mnie bandycki atak, który powinien skończyć się wylotem z boiska. Całe szczęście, że noga była w powietrzu.
Moim zdaniem obie te sytuacje powinny się skończyć sprawdzeniem na monitorze przez sędziego głównego, czemu tak się nie stało, to wie tylko sędzia VAR.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 05.03.2024 o godz. 15:53.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując