pepe72 napisał(a):

Oba faule masz wejście wyprostowaną nogą w Szota i to od tyłu.
Obaj powinni wylecieć gdyby to VAR sprawdził.
Pytanie dlaczego tego VAR nie zrobił. Bo główny mógł nie zauważyć.
|
Nie wiem gdzie Ty widzisz w pierwszej sytuacji atak od tyłu. Natomiast druga to dla mnie bandycki atak, który powinien skończyć się wylotem z boiska. Całe szczęście, że noga była w powietrzu.
Moim zdaniem obie te sytuacje powinny się skończyć sprawdzeniem na monitorze przez sędziego głównego, czemu tak się nie stało, to wie tylko sędzia VAR.