Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 05.03.2024, 11:53
W obecnej sytuacji brak Carbo na boisku to poważne osłabienie niezależnie od tego, czy gramy z topem, czy z dołem tabeli. Wiadomo, że lepiej, żeby Carbo pauzował w meczu z jakimś Zniczem, ale paradoksalnie on właśnie w takich meczach może nam pomóc rozbijać autobus w polu karnym umiejętnym rozrzucaniem piłek po boisku. Punkty zdobyte ze Zniczem są warte tyle samo, co punkty zdobyte z Lechią.

Robi mi się słabo na myśl, że komuś z dwójki Carbo/Duda mogłaby przydarzyć się teraz kontuzja (odpukane w niemalowane), eliminująca ich z gry na 3-4 tygodnie. Są w tym momencie absolutnie nie do zastąpienia.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując