Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 05.03.2024, 11:48
Co powinno być dla nas (w tym aspekcie) punktem odniesienia, to wiosna 2023 łapaliśmy minimalna ilość kartek, szczególnie na początku 5 czy 6 spotkań było w ogóle że średnio 1 żółta kartka na całą drużynę. Wtedy jednak broniliśmy się szczególnie wysoką jakością indywidualna (Fernandez, Mula, Igbekeme, Villa i Junca w formie) i nie stosowaliśmy tak wysokiego pressingu jak teraz.

Teraz będziemy jednak łapać kartki na potęgę, również dlatego że wychodząc tak wysoko jak obecnie nasi obrońcy muszą podejmować dużo większe ryzyko zostawiając sporo przestrzeni dla rywali. Carbo i Duda na pewno będą jeszcze pauzować przed (ew) barażami.
Odpowiedz cytując