leszekpw napisał(a):

|
Trzeba bedzie kombinować by sie wykartkował przed barażami.
|
Praktycznie niemożliwym jest, żeby sobie wyobrazić scenariusz, w którym będziemy mieli ten komfort, żeby sobie kogoś wykartkować. W scenariuszu hurraoptymistycznym będziemy do końca walczyć o bezpośredni awans. W neutralnym o jak najlepsze rozstawienie w barażach. W pesymistycznym w ogóle o baraże. Oddechu nie będzie.
W piątek wygramy.