Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 05.03.2024, 11:02
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Trzeba bedzie kombinować by sie wykartkował przed barażami.
Praktycznie niemożliwym jest, żeby sobie wyobrazić scenariusz, w którym będziemy mieli ten komfort, żeby sobie kogoś wykartkować. W scenariuszu hurraoptymistycznym będziemy do końca walczyć o bezpośredni awans. W neutralnym o jak najlepsze rozstawienie w barażach. W pesymistycznym w ogóle o baraże. Oddechu nie będzie.

W piątek wygramy.
Odpowiedz cytując