Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3712
Stary 04.03.2024, 23:43
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jak już zacząłem wyjaśniać odklejeńców - wolfyego - to może czas na kolejnego zjeba i po.......eńca, do kolekcji z wolfym, markusem i drozdem - leszekpw. Kilka wpisów:

Przed meczem z Arką:
Po wygranej świni z Tychami


2 dni później:


Wpisy z dzisiaj:




Przed meczem pucharowym:






Wpisy w odstępie kilku godzin. Leki zaczęły działać? A może przestały?



Hmm pierwszy napastnik to Rodado, a drugi? Ten drewniak Sobczak? Bo jeszcze 9 godzin wcześniej tak o nim pisał.



Mowa nienawiści w stosunku do Goku



Mowa miłości w stosunku do nowego trenera



Tutaj znowu mowa nienawiści, tym razem w stosunku do samego siebie. Leszek, akceptujesz siebie? Kochasz siebie?

29 lutego godzina 12.


Trenera mamy teraz (tak markus usunąłem przecinek, żebyś się zaraz nie zesrał o to przypadkiem)

Przed meczem z Tychami:


Po meczu z Tychami, 23 lutego, godz 22



Mowa nienawiści, znany nam wszystkim hejt Dobrze, że trenera mamy teraz, bo jak widać 6 dni wcześniej trenera nie mieliśmy.



Kurde, to z 24 lutego, tu też trenera nie mieliśmy. Jak widać jeszcze tydzień temu świat wg leszkapw wyglądał inaczej.





Rude won



Leszek i jego optymizm

Cofamy się o kolejne dni, tym razem przed Stalą. 19 lutego:



Leszek 19 lutego jedzie po Leszku z 24 lutego



Chwilowe czarnowidztwo

Wsparcie dla Dudy


Obrońca Ratona jeszcze w połowie lutego mówił:


Po kontuzji Brody i braku ściągnięcia kolejnego bramkarza:


Hejt na prezesa:










W grudniu Sobczak nie był drewniany a Rodado można było opchnąć Lechowi:





Wszystkie wpisy oprócz ostatniego są w lutego tego roku. Dalej mi już się wklejać i szukać nie chce.

Co można powiedzieć o takim człowieku? Hejter? Chorągiewka? Szmata?

Od pewnego czasu zauważyłem, że coś złego dzieję się z tym forum. Ludzie chorzy psychicznie, z jakimiś urojeniami, zmieniający zdanie w zaleznosci od pogody czy od tego jak leki zaczną działać/przestaną działać dobrali się w takie towarzystwo i próbują osądzać innych, medrkować. Problem w tym, że wszystkie wpisy są widoczne i sprzeczne, do tego co sami głoszą i szybko można ich powyjaśniać.

Mi się właśnie dzisiaj zebrało na takie wyjasnianie szmat z tego kółeczka wspólnej adoracji wolfy, lesio, markus, drozd - także przepraszam za spam ale musiałem te szmaty podsumować.

leszekpw zwykła szmata i chorągiewka, w zanleżności od wyników hejtuje albo chwali trenera, piłkarzy itp. Inaczej, zawsze można zmienić pogląd, ale nie co kolejkę, a tak się zachowuje leszekpw vel szmata.
Czekaj ja mu to zacytuje
Odpowiedz cytując