Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3710
Stary 04.03.2024, 23:24
Markus napisał(a):Wyświetl post
Czyżby Jaroo mimowolnie przyznał, że uważa osoby piszące na forum za idiotów? W sumie nic zaskakującego, dziwi tylko, że dopiero teraz zdobył się na powiedzenie wprost, co sądzi o udzielających się tutaj kibicach Wisły, których coraz bardziej rozpaczliwie i siermiężne próbuje buntować zarówno przeciwko Królewskiemu jak i Rude.

Widać, że coraz mocniej zżera go frustracja, iż wychodzi mu to gorzej niż chciałby

No jakże mi przykro. Wiecie już, co o Was Jaroo naprawdę myśli.

PS. Leszek, coraz bardziej mnie przekonujesz do tego kroku
Przecież w co drugim poście wyzywał tu niejedną osobę, która ma odmienne zdanie niż jego, od idiotów, debili. Nir zauważyłeś
Odpowiedz cytując