Temat
:
Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ...
Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
3710
04.03.2024, 23:24
Markus
napisał(a):
Czyżby Jaroo mimowolnie przyznał, że uważa osoby piszące na forum za idiotów? W sumie nic zaskakującego, dziwi tylko, że dopiero teraz zdobył się na powiedzenie wprost, co sądzi o udzielających się tutaj kibicach Wisły, których coraz bardziej rozpaczliwie i siermiężne próbuje buntować zarówno przeciwko Królewskiemu jak i Rude.
Widać, że coraz mocniej zżera go frustracja, iż wychodzi mu to gorzej niż chciałby
No jakże mi przykro. Wiecie już, co o Was Jaroo naprawdę myśli.
PS. Leszek, coraz bardziej mnie przekonujesz do tego kroku
Przecież w co drugim poście wyzywał tu niejedną osobę, która ma odmienne zdanie niż jego, od idiotów, debili. Nir zauważyłeś
leszekpw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do leszekpw
Znajdź inne posty napisane przez leszekpw