|
1:3, ad meczu z tyskimi ciotami, to nie tychy wygraly a my przez fatalna skutocznosc nie zdobylismy chociaz punkcika. Ktos tu jakis kawal opowiedzial, ze tychy nie dopuszczaly nas do sytuacji bramkowych(sic). Kilka setek, w ktorych nasi z paru metrow obijaja bramkarza!
|