Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 04.03.2024, 15:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
@FraMat - oglądałem mecz z Tychami u siebie, mógł tutaj paść każdy wynik - trochę skuteczności i (chyba to był główny problem) zimnej krwi pod ich bramką i równie dobrze mogło być 2:1. Gorszy występ Ratona i mogło być 3-4 w plecy. Remis nie byłby niczym szokującym.
OK, ale takie stwierdzenie dotyczy absolutnie wszystkich naszych tegorocznych meczów i wszystkich naszych przeciwników...

Ostatecznie liczy się tylko wynik do tabeli, ale przebieg praktycznie każdego meczu można tak podsumować. Wystarczyłby jeden drobny niuans dotyczący skuteczności czy zimnej krwi piłkarzy Wisły, Stali, Tychów czy Opola i inny wynik nie byłby niczym szokującym.
Odpowiedz cytując