wolfy napisał(a):

Akurat.
Ocenianie trenera ma sens:
...
|
Ocenianie trenera zawsze ma sens.
Napier*alanie w trenera nigdy nie ma sensu.
W tym temacie wiele wpisów to niestety napier*alanka.
I nie pisze tu personalnie do ciebie. Po prostu dyskusja przekracza momentami punkt wrzenia.