Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 04.03.2024, 14:13
@FraMat - oglądałem mecz z Tychami u siebie, mógł tutaj paść każdy wynik - trochę skuteczności i (chyba to był główny problem) zimnej krwi pod ich bramką i równie dobrze mogło być 2:1. Gorszy występ Ratona i mogło być 3-4 w plecy. Remis nie byłby niczym szokującym.

Mecz był słaby w naszym wykonaniu, ale taki Ruch wygrał awans dzuęki punktowaniu w meczach w których wyglądał tragicznie. Jakby nasi wepchnęli na koniec 1-2 bramki to (poza hejterami których tutaj pełno) kibice Wisły mieliby w dupie dobry mecz Tychów.

Życzę żebyśmy następny taki mecz, kiedy nam nie idzie - przepchnęli. Może być z Arką. I w dupie mam pajaców narzekających po każdym zwycięstwie - liczy się awans.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.03.2024 o godz. 14:17.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując