bzyku33 napisał(a):

|
Też uważam że z Tychami spokojnie mogliśmy wygrać niestety zabrakło w środku pola Carbo i przez to w tym sektorze boiska nie istnieliśmy. Ile znaczy Carbo pokazały dwa ostatnie mecze.Duda tez gra dużo lepiej gdy na boisku jest Hiszpan.
|
Na dzisiejszy skład osobowy/zdrowotny to absencja kogokolwiek z duetu Carbo-Duda może być decydującą o losach spotkaniach. Pozycje na które nie mamy absolutnie satysfakcjonujących zastępców.
Miał być jakaś alternatywa Sapała (w końcu Rude piał z zachwytu nad jego forma - a w końcu trenera trzeba słuchać

),ale okazało się że jest jak zawsze i nie mamy.
Na każdej innej pozycji mamy jakąś alternatywę i pojedyncza absencja może nie być tak odczuwalna.