Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 04.03.2024, 13:42
bzyku33 napisał(a):Wyświetl post
Też uważam że z Tychami spokojnie mogliśmy wygrać niestety zabrakło w środku pola Carbo i przez to w tym sektorze boiska nie istnieliśmy. Ile znaczy Carbo pokazały dwa ostatnie mecze.Duda tez gra dużo lepiej gdy na boisku jest Hiszpan.
Na dzisiejszy skład osobowy/zdrowotny to absencja kogokolwiek z duetu Carbo-Duda może być decydującą o losach spotkaniach. Pozycje na które nie mamy absolutnie satysfakcjonujących zastępców.

Miał być jakaś alternatywa Sapała (w końcu Rude piał z zachwytu nad jego forma - a w końcu trenera trzeba słuchać ),ale okazało się że jest jak zawsze i nie mamy.

Na każdej innej pozycji mamy jakąś alternatywę i pojedyncza absencja może nie być tak odczuwalna.
Odpowiedz cytując