Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#611
Stary 04.03.2024, 13:40
Na tym forum kibicowanie trenerowi byłoby łatwiejsze, a jego ocena rozsądniejsza, gdyby jedni nie wypisywali, że Rude doskonały, bo Hiszpan (a drudzy, że zły, bo od Królewskiego) i jeszcze wyzywali od debili tych, którzy myślą inaczej.
Odpowiedz cytując