Wyświetl pojedynczy post
bzyku33
Junior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 04.03.2024, 12:25
Też uważam że z Tychami spokojnie mogliśmy wygrać niestety zabrakło w środku pola Carbo i przez to w tym sektorze boiska nie istnieliśmy. Ile znaczy Carbo pokazały dwa ostatnie mecze.Duda tez gra dużo lepiej gdy na boisku jest Hiszpan.
Odpowiedz cytując