Temat
:
23 kolejka, Arka Gdynia - Wisła Kraków, 8 marca 2024, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
bzyku33
Junior Member
Od: 08.2006
Offline
#
12
04.03.2024, 12:25
Też uważam że z Tychami spokojnie mogliśmy wygrać niestety zabrakło w środku pola Carbo i przez to w tym sektorze boiska nie istnieliśmy. Ile znaczy Carbo pokazały dwa ostatnie mecze.Duda tez gra dużo lepiej gdy na boisku jest Hiszpan.
bzyku33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bzyku33
Znajdź inne posty napisane przez bzyku33