Jagul napisał(a):

Czyli na ten moment dzieje się dokładnie to co rok temu 
Drużyna była skonsolidowana, atmosfera świetna, wyniki na początku bardzo dobre i cel był jasny. Skończyło się blamażem z Sosnowcem i Puszczą.
|
Bo oczywiście wtedy były wygrane na farcie a dzisiaj nie są .. ah wait.
Rok temu podobnie przewidywaliśmy - max 3 porażki w rundzie, każda kolejna nas wyrzuca z awansu. I tak się stało.
Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego że teraz dokonuje się podobnych analiz, tym bardziej że o straty punktów jeszcze łatwiej niż przed rokiem.
Można to uznać za psuciem atmosfery, ale może najzwyczajniej w świecie przekazywaniem swoich obaw?