Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3693
Stary 04.03.2024, 11:55
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Czyli na ten moment dzieje się dokładnie to co rok temu
Drużyna była skonsolidowana, atmosfera świetna, wyniki na początku bardzo dobre i cel był jasny. Skończyło się blamażem z Sosnowcem i Puszczą.
Bo oczywiście wtedy były wygrane na farcie a dzisiaj nie są .. ah wait.

Rok temu podobnie przewidywaliśmy - max 3 porażki w rundzie, każda kolejna nas wyrzuca z awansu. I tak się stało.

Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego że teraz dokonuje się podobnych analiz, tym bardziej że o straty punktów jeszcze łatwiej niż przed rokiem.

Można to uznać za psuciem atmosfery, ale może najzwyczajniej w świecie przekazywaniem swoich obaw?
Odpowiedz cytując