Jagul napisał(a):

Czyli na ten moment dzieje się dokładnie to co rok temu 
Drużyna była skonsolidowana, atmosfera świetna, wyniki na początku bardzo dobre i cel był jasny. Skończyło się blamażem z Sosnowcem i Puszczą.
|
Wtedy do tego blamażu doprowadził niekompetentny trener i jego skandaliczne decyzje w tych dwóch meczach oraz poprzedzających je meczach z ŁKS i Ruchem. Dziś już tego trenera na szczęście nie ma, a więc ten czynnik odpada.
Kolejnego ataku hejtu Jaroo, który nieźle manipuluje tekstami Wolfiego, a któremu tradycyjnie przeszkadza wszystko, co się udaje Królewskiemu i Rude oraz gotów byłby pogrążyć Wisłę, byleby tylko oni ponieśli klęskę (na co czeka z utęsknieniem i w tradycyjnej biegunce oraz chodzeniu po ścianach), nawet nie ma sensu komentować. W tym stanie emocjonalnym przewiduję, że szybko dołączy do Koalika w szpitalu Babińskiego czy innych Tworkach...
Karherop też mnie nieźle rozbawił wtrętem, że ten delikwent pisze "w dobrej wierze".

Mocne. Zwłaszcza że Karhi nie urodził się wczoraj...
