Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3692
Stary 04.03.2024, 11:54
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Czyli na ten moment dzieje się dokładnie to co rok temu
Drużyna była skonsolidowana, atmosfera świetna, wyniki na początku bardzo dobre i cel był jasny. Skończyło się blamażem z Sosnowcem i Puszczą.
Wtedy do tego blamażu doprowadził niekompetentny trener i jego skandaliczne decyzje w tych dwóch meczach oraz poprzedzających je meczach z ŁKS i Ruchem. Dziś już tego trenera na szczęście nie ma, a więc ten czynnik odpada.

Kolejnego ataku hejtu Jaroo, który nieźle manipuluje tekstami Wolfiego, a któremu tradycyjnie przeszkadza wszystko, co się udaje Królewskiemu i Rude oraz gotów byłby pogrążyć Wisłę, byleby tylko oni ponieśli klęskę (na co czeka z utęsknieniem i w tradycyjnej biegunce oraz chodzeniu po ścianach), nawet nie ma sensu komentować. W tym stanie emocjonalnym przewiduję, że szybko dołączy do Koalika w szpitalu Babińskiego czy innych Tworkach...

Karherop też mnie nieźle rozbawił wtrętem, że ten delikwent pisze "w dobrej wierze". Mocne. Zwłaszcza że Karhi nie urodził się wczoraj...
Ostatnio edytowane przez Markus : 04.03.2024 o godz. 12:05.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując