|
W razie przegranej w Gdynii - 9 pkt straty / 33 punkty maksymalnie do zdobycia do końca. No nie łudzmy się nawet że jedno miejsce nam nie odjechało. Nie przy tej formie Arki i tak małej ilości spotkań do końca.
Liczenie na zapaść sportową rywali i fart to naiwność.
Te 7 pkt to też będzie sporo, choć ratuje nas jeszcze lepszy bilans bezpośredni, czego Arka już na pewno z nami nie nadrobi
Co do jednego zgoda - o kolejności mogą decydować ostatnie kolejki , choć widzę jednak niepokojący trend że zaczynają się wyłaniac ekipy które już z top6 raczej nie wypadną.
|