fansorina napisał(a):

|
My też jednak nic nie gramy oszałamiającego, a jednak Arka wygrała z Tychami, a my z GKSem zasłużone bęcki.
|
Ja bym nie nazwał przegranej z GKSem zasłużonymi bęckami. Mogliśmy ten mecz przynajmniej zremisować, jeśli nie wygrać, bo mięliśmy ku temu kilka okazji. Zawiodła skuteczność i daleki byłbym od twierdzenia, że Tychy wygrały zasłużenie, broniąc się rozpaczliwie w ostatnich 15 minutach meczu.