Patryko napisał(a):

Oglądałem drugą połowę meczu Tychy:Arka i Arka tak naprawdę nie pokazała w nim nic oszałamiającego, równie dobrze mogła ten mecz przegrać, tak jak my mogliśmy równie dobrze wygrać z Tychami. Zdecydowało jedno dośrodkowanie.
Stawiam optymistycznie 1-3, ale remis akurat na tym terenie też nie będzie tragedią.
|
My też jednak nic nie gramy oszałamiającego, a jednak Arka wygrała z Tychami, a my z GKSem zasłużone bęcki.
Nie wiem czy Arka zagra otwarcie z nami, każdy w lidze widzi, że piłka nam nie przeszkadza tylko do pewnego momentu, nie ździwi mnie gra Arki podobna do Odry.
Może duo Sobczak, Rodado od początku
