|
Nie no, nie ma podstaw do twierdzenia, że się w tym meczu nie zesramy. Do tej pory absolutnie KAŻDY ważny mecz bądź mecz z kimś z czołówki przegrywaliśmy badz remisowalismy jeśli to byl mecz z kims slabszym. I nie widzę podstaw do twierdzenia że teraz będzie inaczej. Poza tym, licząc puchar polski wygraliśmy już 2 mecze z rzędu a to jak wiadomo jest szczyt Wisły więc w piątek przegrana, jeśli będziemy mieć fart to może remis.
Arka jest liderem, leci po awans. My to wciąż średniak który jeśli przyfarci to obroni baraze.
|