https://www.youtube.com/watch?v=qrlJ_09wSK0
obejrzałem filmik kilka razy. ten sędzia to ślepak jak chu j a var-owcy jeszcze gorsi. na żywo oglądając mecz z 3 karnych wyłapałem może 1 . widać na filmie, że sędzia stoi obok i nic nie widzi. te pajace z widzewa jeszcze mają czelność o coś się dopominać?