Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1521
Stary 04.03.2024, 09:44
https://www.youtube.com/watch?v=qrlJ_09wSK0

obejrzałem filmik kilka razy. ten sędzia to ślepak jak chu j a var-owcy jeszcze gorsi. na żywo oglądając mecz z 3 karnych wyłapałem może 1 . widać na filmie, że sędzia stoi obok i nic nie widzi. te pajace z widzewa jeszcze mają czelność o coś się dopominać?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując