|
Wróćcie sobie dzieciaki do sezonu 2005/6 jak to Legia grała zawsze z tą samą drużyną jedną kolejkę za nami.
Dla przypomnienia MP:
2000/01 - Wisła
2001/02 - Legia
2002/03 - Wisła
2003/04 - Wisła
2005/06 - Legia
2006/07 - Zagłębie
2007/08 - Wisła
2008/09 - Wisła
Ale oczywiście kto uważa, że PZPN grał nieczysto to ...
Tylko polecam poczytać gazety z tamtego okresu.
|