Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 03.03.2024, 15:25
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Za tamten mecz można podziękować Sapale, który zachował się w nim jak debil. Myśmy tam od chyba 15-tej minuty grali w 10-tkę.
Na dokładke nawet dobrze się broniąc, bramkę na 1-1 podarował rywalom Ratón po bodaj najgorszym jego meczu na jesień.
Odpowiedz cytując