Patryko napisał(a):

|
Za tamten mecz można podziękować Sapale, który zachował się w nim jak debil. Myśmy tam od chyba 15-tej minuty grali w 10-tkę.
|
Na dokładke nawet dobrze się broniąc, bramkę na 1-1 podarował rywalom Ratón po bodaj najgorszym jego meczu na jesień.