Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3088
Stary 03.03.2024, 15:13
Pepe: e? Ze co?

Z Tychami dostaliśmy w trąbę i tak samo zagraliśmy z Odrą, z tymże w jednym meczu mieliśmy pecha (Tychy), a w drugim wygraliśmy dzięki dwóm, a w zasadzie to trzem fartownym rykoszetom. Jesli to nie jest przepchanie meczu kolanem to ja nie wien co jest.
Odpowiedz cytując