Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3087
Stary 03.03.2024, 15:10
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Rude wyszedł mecz z Widzewem ale też było szczęście, ze się udało te bramki zdobyć.
Oprócz tego jest masakra z Tychami i dwa brzydkie mecze, jeden wygrany na farcie w Rzeszowie, drugi po męczarniach z Odrą.

To, że on coś mówi i jakoś reaguje to zmienia niewiele co do obrazu gry i naszego stylu. Póki co, lepiej wyglądała gra za Jopa.
Hejcik z rana jak śmietana.
Moge Ci kupić karnet na Kałużę jak ladnie poprosisz.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując