Jaroo1 napisał(a):

Rude wyszedł mecz z Widzewem ale też było szczęście, ze się udało te bramki zdobyć.
Oprócz tego jest masakra z Tychami i dwa brzydkie mecze, jeden wygrany na farcie w Rzeszowie, drugi po męczarniach z Odrą.
To, że on coś mówi i jakoś reaguje to zmienia niewiele co do obrazu gry i naszego stylu. Póki co, lepiej wyglądała gra za Jopa.
|
Hejcik z rana jak śmietana.
Moge Ci kupić karnet na Kałużę jak ladnie poprosisz.