
ciacho napisał(a):

|
Tak po prawdzie to Goku, jak to Goku od dłuższego czasu, oddał chu.owy strzał w środek bramki.
|
Jak dla mnie to może nawet ch***m strzelać. Jak wpada to będę go chwalił.
Oczywiście zgadzam się, że po jego sezonie w Podbeskidziu to można było sobie wyobrażać nie wiadomo co, ale przód należy rozliczać z bramek.
M.in. dlatego, jak patrzyłem po internecie, to Goku ma lepsze oceny niż Rodado za ten mecz.
FraMat napisał(a):

Nie no, ja też się cieszę, że tę bramkę zaliczono Goku.
(...)
Normalnie nikt by tego nie zauważył, tak to było wypracowane.
Mistrzostwo świata - Goku do Realu.
|
Za Lewego do Barcy
Mam dobry humor po wygranej więc mnie śmieszy.
