Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 03.03.2024, 10:33
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Mecz pokazal dlaczego Olejarka siedzi na lawie. Pora zaufac trenerowi jesli chordzi o dobor skladu. Kazdy z nas chce Szota w wyjsciowej 11, ale skads sie to bierze ze nie gra
I oczywiście że słusznie Olejarka jest rezerwowym, ale jednocześnie nasza kołdra jest węższa niż się większości wydaje. Nie możemy sobie pozwolić żeby chłopaka już skreślać, przy naszej przetrzebionej kontuzjami kadrze, bo lada moment Olejarka może się okazać że będzie grał z konieczności w 1 składzie.

Szot dopiero co rozegrał 140 minut w PP. On spokojnie w tej rundzie zrobić ponad 50% możliwego czasu gry, bo ma zdrowie do biegania, pressingu i może grać na obu flankach.
Odpowiedz cytując