|
Tak i sędzia powinien tą bramkę anulować.
Wtedy byłoby więcej pretekstów do przyp... się.
Mam złą wiadomość. Z każdym meczem będziemy coraz lepsi bo zawodnicy czują i widzą że warto słuchać trenera. A po konferencji Rude już myśli jak efektywniej radzić sobie z autobusami.
|