Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 03.03.2024, 08:23
Majac w nogach 120minut 3 dni wczesniej to przy 2:0 cofnelismy sie. Odra zaczela dochodzic do glosu. Zrobilo sie nerwowo. Dlatego wielu mowi ze przepchalismy mecz. Tylko dlatego ze mieliamy dwubramkowa przewage i pozwolilismy Odrze na wyjazd z parkingu autobusem. Jestem pewien, ze gdyby wynik byl na styku to dalej kierowca autobusu Opole nie umialby opuscic miejsca postojowego.

Kolejny mecz do nauki dla Rude a jak widac potrafi wyciagac wnioski.
Brawa dla 3 pkt zasluzone



Mecz pokazal dlaczego Olejarka siedzi na lawie. Pora zaufac trenerowi jesli chordzi o dobor skladu. Kazdy z nas chce Szota w wyjsciowej 11, ale skads sie to bierze ze nie gra
Ostatnio edytowane przez Skawa Wadowice : 03.03.2024 o godz. 08:26.
Odpowiedz cytując