Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 03.03.2024, 01:03
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Dziś najważniejsze trzy punkty. Niepokoi trochę liczba karnych, które są przeciwko Wiśle gwizdane. Cztery mecze na wiosnę (liga plus puchar), trzy karne przeciwko Wiśle. Cztery bramki stracone w czterech meczach, dwie z karnych. Na szczęście każdy z tych meczów, gdzie były karne, Wisła wygrała 2:1. Jednak każdy z tych karnych to taki miękki. Już chyba najbardziej ewidentny ten z Rzeszowa po faulu Carbo. Ten z Widzewem, i ten z Odrą to taki na dwoje babka wróżyła.
Co jeszcze? "Oczekiwaliśmy od drużyny przeciwnej gry wysokim pressingiem, a zaczęli mecz schowani" - powiedział po meczu trener Rude. Zaskakująca wypowiedź. Kto sądził, że Odra będzie ganiać pod naszym polem karnym? Dużo bardziej prawdopodobny był autobus w ich jedenastce.
Ja to odbieram inaczej. Patrząc że Odra jest w czołówce, gra u siebie , gra z rywalem który ma w nogach 140.minut zagrane 70h wcześniej to powinna się spokojnej pokusić o zajechanie nas intensywnością, jak to próbowało robić wielu rywali w przeszłości, którzy podchodzili do nas ostro (choćby Ruch w Chorzowie)

Tymczasem Odra przyjęła plan że pierwsza połowę się za barykaduje, a zaatakuje nas w końcówce dojedzie gdy na pewno już nie będziemy mieli sił.

Gdyby zagrali z nami tak jak myslal Rude to mogłiby dziś ugrać punkty.
Odpowiedz cytując