FraMat napisał(a):

Dla mnie z obecną formą to Goku nie ma miejsca w tej drużynie.
...
|
Goku strzelił na 1:0
sandomingo napisał(a):

Nie oglądałem meczu - myśle, wejdę w temat meczowy to się dowiem jak to wyglądało.
No, ale jest ciężko
|
Zobacz sobie skrót na polsatsport - dobrze oddaje co się działo na boisku.
https://www.polsatsport.pl/film/odra...meczu_7149512/
Pierwszą groźną sytuację Odra miała w 41'. W drugiej połowie od wejścia Olejarki (fatalny mecz) mieli trochę więcej ochoty do gry, zwłaszcza, że przegrywali 2 bramkami.