|
Styl był trudny, taka kopanina bez większej myśli.
Gdzie ta zagraniczna myśl szkoleniowa?
Gdzie ten właściwy styl?
Odra to biedny klub, ze stadionem ruiną, a mimo to wyglądało to jak wyglądało.
Z tego zaciągu hiszpańskiego może jeden nada się w Ekstraklasie na jakimś w miarę poziomie, bo reszta nawet w pierwszej lidze nie wyróżnia się, a kilku to niewypały.
Nie tylko przebieraniec na bramce, który udaje bramkarza.
|