Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 02.03.2024, 23:52
Styl był trudny, taka kopanina bez większej myśli.

Gdzie ta zagraniczna myśl szkoleniowa?

Gdzie ten właściwy styl?

Odra to biedny klub, ze stadionem ruiną, a mimo to wyglądało to jak wyglądało.

Z tego zaciągu hiszpańskiego może jeden nada się w Ekstraklasie na jakimś w miarę poziomie, bo reszta nawet w pierwszej lidze nie wyróżnia się, a kilku to niewypały.

Nie tylko przebieraniec na bramce, który udaje bramkarza.
Odpowiedz cytując