Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 02.03.2024, 21:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Każda drużyna w pierwszej lidze zalicza kryzys, mniejszy lub większy. Liczą się punkty, a Odra trzyma kontakt z czołówką. My mamy trzy punkty więcej po tym meczu, a nikt nam nie odmawia walki o awans...

Taka to liga.
Tutaj sytuacja jest odwrotna. Odra Opole to drużyna, która nie zalicza teraz kryzysu, tylko gra dokładnie tak, jaki mają potencjał, czyli w najlepszym wypadku średniaka w tabeli. Oni dopiero co zajęli ostatnie bezpieczne miejsce na koniec sezonu... Trafiły im się trzy miesiące cudownej gry, w czasie których nabili punktów, teraz wrócili do swojego poziomu i powoli wracają na swoje miejsce w tabeli. Naprawdę, nie są żadną czołówką.

Naprawdę, nie rób z nich cholera wie jakiej czołówki. Super, że wygraliśmy z nimi mecz, super, że mamy 3 punkty, super, że - podobno - gramy jakościowo coraz lepiej. I tyle.
Odpowiedz cytując