wolfy napisał(a):

Karherop, FraMat, Jaroo1, MaLk - i co pajace? Nadal nie widać różnicy, co?
Statystyka punktów z trzech meczy:
Sobolewski: 0.33 pkt na mecz
Rude: 2 pkt na mecz
No nie widać różnicy, ni chuja.
@Patryko - myślę że kilka osób się zamknie z tym Olejarką który jest po prostu do dupy. Karherop go chciał za Alfaro 
To już Kutwa miał więcej dobrych zagrań.
|
Piłes - nie pisz, dość szybko dziś się schlałes. Pajaca to masz przed lustrem kolego, przyjrzyj się dokładnie.
Jak na to że byli wypruci po PP to zagrali dobry mecz, wystarczająco dobry na człapiaca Odrę, która chyba się obsrala nie wiadomo czym przed 1 gwizdkiem, albo taka mieli koncepcje - tym gorzej dla nich
Ostatnie pół godziny do zapomnienia. I do usprawiedliwienia (poza fatalna postawa Olejarki).
Coś się z tego zaczyna wykluwać, ale żeby wierzyć w awans bezposredni muszą zdobyć przynajmniej punkt w Gdynii. W przypadku przegranej stracimy kontakt z Arki.