Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 02.03.2024, 21:18
No ja .......ę, Odra to już leszcze! Wystarczyło z nimi wygrać
Weź pajacu spójrz w tabelę, ile mają punktów, ile dzieli ich od strefy barażowej i się nie kompromituj, bo to już nawet przestało być śmieszne...

Mają trzy punkty straty do nas, sześć do drugich Tychów, jeden (!) do miejsca barażowego i "wypadli z czołówki". No nie, są jakieś granice naciągania faktów pod tezę...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.03.2024 o godz. 21:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując