Drozd napisał(a):

|
I super. Zaczynamy biadolenie...
|
Oczywiście. Nie ma Legendy na ławce, nie grają młodzi Polacy, zamiast ściągnąć kolejnego drewniaka jako talent biorą wysokiego napastnika.
I z czego tu się cieszyć? Z 6 punktów w trzech meczach, z czego dwa na wyjeździe i dwa z czołówką?