Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3079
Stary 02.03.2024, 20:13
@Agresywny Chomik ma rację . Za Sobolewskiego po straconym golu głowy w dół i oby do końca meczu. a tak przepchnęliśmy mecz w Rzeszowie i z Widzewem. Dziś też gra byle jaka ale są 3 pkt. Zmienił się mental i to się liczy. Chociaż dalej uważam , że nie za wiele trener Rude zmienił poza tym. P.S Wynalazł Kutwę, który nie pęka i daje fajną zmianę.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując